Szybki   kontakt

kom. 601 163 323
tel. 34 363 99 93
fax. 34 371 07 26
biuro@arcona.com.pl

Odwiedź Nasze Konto na G+

transport ponadgabarytowy

Dlaczego   warto   rozwarzyc   powierzenie   nam   transportu?

1. Każdy transport jest ubezpieczony.
2. Inwestujemy we własny tabor oraz kadrę kierowców specjalizujących się w transporcie.
3. Każdy transport realizujemy we własnym zakresie (bez pośredników) - niejednokrotnie wykorzystując nasze innowacje technologiczne, dzięki którym proces transportu przebiega sprawniej i taniej.
4. Każdy samochód wyposażony jest w komplet pasów oraz łańcuchy do zabezpieczenia ładunku.
5. Doradzamy, organizujemy wszelkie zezwolenia na przewóz.

Transport   CiEZki:   rolniczy,  drogowy,  budowlany

Uczciwość i rzetelność w kontaktach biznesowych sprawiły, że posiadamy obecnie bardzo silną pozycję na rynku pojazdów ciężarowych. Posiadamy własną gamę pojazdów przystosowanych do realizacji transportu materiałów o bardzo nietypowych gabarytach (parametrach).

Zrealizujemy   dla   Panstwa:  
Pilotaz,   zaladunek   /   rozladunek,   ubezpieczymy   transport,   zrealizujemy   odprawe   celna,   zabezpieczymy   drogi   podczas   transportu,   uzyskamy   odpowiednie   zezwolenia

Nasi klienci ufają nam, że bezpiecznie i szybko zrealizujemy operacje transportu ładunków ciężkich o ponad standardowej masie. Dysponujemy zespołem pojazdów, którego naciski osi wraz z ładunkiem lub bez niego są większe od dopuszczalnych przewidzianych w Polskich warunkach drogowych. Zróżnicowany tabor naczep dostosowanych do transportu ciężkiego, zapewnia potencjalnemu idealny dobór pojazdu do gabarytu, objętości i tonażu każdego przewożonego ładunku. Z Naszej strony zawsze zwracamy uwagę na doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego pojazdu w stosunku do przewożonego ładunku. W naszej firmie możemy stworzyć dla Państwa przykładową symulację finansową pod kątem ekonomicznym (wyboru drogi) oraz dopasowania pojazdu względem spalanego paliwa (główny koszt transportu).

Jeśli są Państwo zainteresowani wstepną kalkulacją przewiezienia konkretnej maszyny to rekomendujemy wypełnić krótki formularz wycena transportu który jest zawarty na Naszej stronie.

Dzięki własnej flocie maszyn ciężkich możemy zaoferować transport ładunku o wymiarach i masie przekraczającej dopuszczalne w przepisach normy o ruchu drogowym. Są to min. łodzie, kadłuby, turbiny, przesła mostowe, całe kompleksy ścian, elementy wiatraków energetycznych.

Dotychczas firma zrealizowała nastepujące rodzaje transportu:

Wieloletnie doświadczenie w transporcie ciężkim pozwala nam na zapewnienie rzetelnego i bezproblemowego wykonania zleconych nam usług. Posiadamy zezwolenia stałe w większości krajów europejskich co pozwala na znaczne skrócenie czasu realizacji transportów z korzyścią dla naszych zleceniodawców..

Oferujemy indywidualne doradztwo w zakresie optymalizacji i doboru samochodów z szerokiej gamy naszego taboru.