Szybki   kontakt

kom. 601 163 323
tel. 34 363 99 93
fax. 34 371 07 26
biuro@arcona.com.pl

Odwiedź Nasze Konto na G+

transport ponadgabarytowy

Dlaczego   warto   rozwarzyc   powierzenie   nam   transportu?

1. Każdy transport jest ubezpieczony.
2. Inwestujemy we własny tabor oraz kadrę kierowców specjalizujących się w transporcie.
3. Każdy transport realizujemy we własnym zakresie (bez pośredników) - niejednokrotnie wykorzystując nasze innowacje technologiczne, dzięki którym proces transportu przebiega sprawniej i taniej.
4. Każdy samochód wyposażony jest w komplet pasów oraz łańcuchy do zabezpieczenia ładunku.
5. Doradzamy, organizujemy wszelkie zezwolenia na przewóz.

Transport   Maszyn   rolniczych,  drogowych,  budowlanych

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i rolników "Arcona" oferuje załadunek, transport oraz rozładunek maszyn które znacznie korzystniej opłaca się przewozić na dłuższe odległości.

Większość maszyn bezkonfliktowo można załadować i przystosować do dłuższej trasy i znacznie oszczędniej jest je przewieźć ciężarówką z naczepą niskopodwoziową. Kalkulacja trasy pojazdu który sam przebyłby drogę w porównaniu z usługą transportu w wiekszości przypadków może zdecydować o opłacalności Państwa projektu. Z doświadczenia już kilka razy Nasi klienci podsumowywali właśnie w ten sposób współpracę z nami oraz swój zarobek w aspekcie (outsourcingu transportu własnej maszyny).

Jeśli są Państwo zainteresowani wstepną kalkulacją przewiezienia konkretnej maszyny to rekomendujemy wypełnić krótki formularz wyceny transportu który jest zawarty na Naszej stronie.

Dotychczas firma zrealizowała nastepujące rodzaje transportu:

Bezkompromisowa jakość oraz wieloletnie doświadczenie w realizacji zamówień czynią z nas Firmę bezpieczną, niezawodną i godną zaufania. Dysponujemy dedykowanymi do realizacji usługi środkami transportu, takimi jak naczepy niskopodwoziowe, lawety, HDS. Zawsze dotrzymujemy terminów zleceń, dlatego też powierzając nam transport możecie Państwo liczyć na obustronną, zadowalającą współpracę. Zatrudniamy doświadczonych i odpowiedzialnych kierowców.

Oferujemy indywidualne doradztwo w zakresie optymalizacji i doboru samochodów z szerokiej gamy naszego taboru.