Szybki   kontakt

kom. 601 163 323
tel. 34 363 99 93
fax. 34 371 07 26
biuro@arcona.com.pl

Odwiedź Nasze Konto na G+

transport ponadgabarytowy

Oferta:   Transport   Ponadnormatywny

Firma Arcona jest firmą transportowo- spedycyjną świadczącą usługi zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. Swoją działalnością obejmuje transport drogowy na terenie całej Europy i Azji. Prezentujemy idealne rozwiązanie dla każdego sektora transportu ponadnormatywnego.

Posiadamy   Renomowane   ciagniki   i   naczepy    VOLVO    oraz   MAN

Wyróżniamy się organizacją bieżącej komunikacji w trakcie transportu: posiadamy komputery pokładowe z systemem LOKALIZACJI pojazdów, monitoring GPS, skanery w pojazdach, komunikację radiową między poszczególnymi transportami i pracownikami. Specjalizujemy się również w rezerwacji taboru zastępczego na czas transportu oraz gwarancję zastępczych pojazdów w sytuacjach awarii. Wykonujemy również wszelkie prace związane z demontażem, załadunkiem, rozładunkiem i ponownym montażem w miejscu wskazanym przez klienta.

Dysponujemy naczepami przystosowanymi do przewozu szczególnie wrażliwych grup towarów, posiadamy specjalistyczne maty antypoślizgowe które zdecydowanie poprawiają bezpieczeństwo przewożonego ładunku.

Jak   wyceniamy   uslugi   transportowe   ?

Określamy rozmiar Twojego ładunku i identyfikujemy jakiekolwiek możliwe niebezpieczeństwa. Staramy się ZAWSZE zaplanować i obliczyć objętość, ciężar i punkty mocowania ładunku. Oferujemy darmowe doradztwo dla producentów w zakresie optymalizacji wymiarów elementów w celu minimalizacji kosztów transportu. Wszystkie pojazdy wyposażone są w certyfikowane łańcuchy i pasy zabezpieczające.